Autobusová doprava

Autobusová doprava a vozový park

Tuzemská autobusová doprava je naší kanceláří realizována od roku 2003, zahraniční pak od roku 2008. Vozidla používáme pro vlastní zájezdy, avšak jezdíme s nimi i pro klienty z řad firem, škol a dalších organizací. Za každé vozidlo můžeme připojit vlek a to i v případě, kdy má vozidlo na zádi připevněný box na zavazadla. Ceny za dopravu jsou orientační, vždy záleží na konkrétní cestě. U větších vzdáleností vychází cena za km méně, u kratších vzdáleností pak více. Na konkrétní dopravu Vám obratem vypracujeme cenovou nabídku, kterou budete moci sami posoudit. Naše cenová nabídka vždy zahrnuje veškeré s přepravou spojené náklady, jako jsou dálniční poplatky, silniční mýta, poplatky za použití tunelů, odměny řidičů, případně další, s cestou související náklady.
Poptávku dopravy zasílejte na email info@sindibad.cz.

Autobusová doprava – Iveco Cuby

Popis autobusu (rok výroby 2019): 26 sedadel pro cestující – sklopná / posuvná / tříbodové pásy, klimatizace, video, navigace, tmavá okna, tažné zařízení, přídavný box na zavazadla. V rámci CK Sindibád tímto autobusem zajišťujeme dopravu dětí na školy v přírodě konané v Chorvatsku, České republice nebo na Slovensku. Například ŠVP v chorvatské Savudriji, ŠVP na Šumavě nebo ŠVP v Českém ráji.
Cena: 20 Kč/km

Iveco (Wikipedie)

Minibusová doprava – Renault Master

Popis minibusu: 18 sedadel pro cestující, bezpečnostní pásy, klimatizace, video, navigace, tmavá okna, tažné zařízení, přídavný box na zavazadla. V rámci CK Sindibád tímto minibusem zajišťujeme dopravu dětí na školy v přírodě konané v Chorvatsku, České republice nebo na Slovensku. Například ŠVP v chorvatské Polynesii, ŠVP v Krkonoších nebo ŠVP v Tatrách.
Cena: 16 Kč/km

Renault (Wikipedie)

Mikrobusová doprava – Ford Transit

Popis mikrobusu: 10 sedadel pro cestující, bezpečnostní pásy, klimatizace, navigace, tmavá okna, tažné zařízení. V rámci CK Sindibád tímto mikrobusem zajišťujeme dopravu dětí na školy v přírodě konané v České republice.
Cena: 12 Kč/km

Ford (Wikipedie)