ŠKOLNÍ POBYTY – CHORVATSKO

Školy v přírodě v Chorvatsku
Popis Výlety Foto
Popis ŠvP, Místní výlety, Fotografie okolí

ŠKOLY V PŘÍRODĚ V CHORVATSKU, POLYNESIA

Základní informace

Typ rekreace: Letní zahraniční školy v přírodě v Chorvatsku, poloostrov Istrie
Sezóna: 15. květen – 15. říjen (volitelný termín, volitelná délka)
Velikost skupiny: 15-41 osob
Místo konání: Přímořský areál Polynesia Plava Laguna***, recepce, bazén s lehátky, sportoviště, dětský koutek, vlastní pláž, restaurace, obchod, Wifi
Ubytování: Letní domky pro 4-6 osob, 1-2 ložnice, obývací pokoj s TV, kuchyňský kout s lednicí, sociální zařízení, terasa s posezením
Strava: 4-5× denně dle věku účastníků, celodenní pitný režim, česká kuchyně
Doprava: Moderní klimatizovaný autobus
Bonus pro doprovod: Každý člen doprovodu (pedagog, rodič) dostává od naší kanceláře poukaz zdarma (ubytování, strava, doprava, cestovní pojištění), výlet zdarma a odměnu 500 Kč za každý den víkendu (např. pro 10denní pobyt od pátku do neděle se jedná o částku 2000 Kč)

Výlety: Výběr ze široké nabídky (vždy s doprovodem delegáta CK)
Pojištění: Cestovní pojištění, Pojištění stornopoplatků, Pojištění COVID-19
Další služby: V případě potřeby zajistíme posílení týmu jakýmkoliv pracovníkem (delegát, zdravotník, denní dozor, noční dozor)

ŠKOLY V PŘÍRODĚ V CHORVATSKU, POLYNESIA

Rychlé informace

Slovo úvodem

Společnost Sindibád s dlouholetou tradicí v oblasti pořádání dětské rekreace nabízí pobytové zájezdy pro školy a školky v přírodě v osvědčených lokalitách na chorvatské Istrii. Jedná se o nejrychleji dosažitelnou oblast z ČR, čistá doba jízdy činí zhruba 9 hodin. Ubytování je zajištěno v přímořských areálech s odpovídajícím standardem a vybavením. Areály jsou vybaveny sportovišti (volejbal, basket, kopaná, ping-pong, minigolf), bazénem (sprchy, lehátka, slunečníky), půjčovnou sportovních potřeb (vodní šlapadla, vodní skútry, mořské kajaky, horská kola), stánky s občerstvením, restaurací a vlastní pláží s bezpečným přístupem do moře. Celodenní strava formou české kuchyně probíhá přímo na apartmánech a je přizpůsobena věku dětí. Dopravu zajišťují moderní autobusy.

Výlety za zábavou i poznáním

Pro každou destinaci jsme připravili několik různorodých výletů. Na stránce výletů si tak může každá škola v přírodě vybrat ty, které jí vyhovují. Pedagogický či jiný doprovod skupiny z řad dospělých má od nás výlet zdarma.

Školy v přírodě v Chorvatsku stručně a jasně

 • Ubytování
  • nejbližší přímořský areál od ČR (cca 800 km)
  • přímořský areál s recepcí (bezpečnost a maximální možná volnost pohybu)
  • letní domky / apartmány s terasou a vlastním sociálním zařízením (2-4  lůžkové pokoje, TV)
  • bazén (zdarma)
  • vlastní pláž s betonovými moly a pozvolnými vstupy do moře
  • sportoviště, hřiště na beach volejbal, basket, ping-pong
  • sportovní a večerní animační programy
  • možnost zapůjčení kol a koloběžek, ping-pongu, minigolfu
  • zatravněné plochy pro slunění a hry
  • zalesněné plochy pro redukci slunění a hry
  • možnost koupání během několika minut (bazén i moře v těsné blízkosti)
  • prostorná restaurace a stánky s občerstvením
 • Strava
  • česká kuchyně
  • strava včetně nápojů přímo v ubytování
 • Doprava
  • moderní klimatizovaný autobus
  • autobus k dispozici jen pro daný zájezd (bez cizích cestujících)
  • díky typu autobusu a dobře zvolené trase nejrychlejší možná doprava (cca 9 hodin čisté jízdy)
  • trpěliví řidiči se zkušenostmi s dětskými kolektivy

ŠKOLY V PŘÍRODĚ V CHORVATSKU, POLYNESIA

Podrobné informace

O ubytování

Areál Polynesia Plava Laguna*** se nachází uprostřed borovic na pláži v oblasti Katoro nedaleko města Umag a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem. V areálu jsou dva bazény. První je určený mladším dětem, druhý je pak vhodný pro teenagery a dospělé. V průběhu dne i večera personál areálu organizuje aktivity pro děti i dospělé. Pro gurmány rezort poskytuje bufetovou restauraci s nabídkou jídel místní i mezinárodní kuchyně, pizzerii, snack bar na pláži a několik kaváren. V areálu jsou zelené plochy, sportoviště, různé kiosky, obchody, supermarket a stanice první pomoci.

O místě pobytu

Největší chorvatský poloostrov Istrie zasahuje svými 80 km délky do Jadranu. Návštěvníkům nabízí zátoky s oblázkovými plážemi a výhledy na širé moře, kvarnerské ostrovy či pohoří Velebity. Istrie je svým charakterem, podnebím, přírodou i historií odlišná od sousedních zemí. Vyznačuje se vůní rozmarýnu, krajinu dominují borové lesy a louky. Kopce jsou pokryté vinicemi a malými starými vesnicemi, které byly postaveny v benátském stylu. Istrie je plná zajímavých kulturních a historických památek a tradic, se kterými se můžete setkat na každém kroku, pokud máte otevřené oči. Ideální kraj pro školu v přírodě u moře. Lidé na pobřeží mají zvláštní vášeň pro moře a všechny jeho poklady. Nesmí chybět typický plátek istarského sušeného pršutu a domácí sýr, s čerstvými fíky, aromatickými olivami a pravou kávou z džezvy.

O dopravě

Dopravu do přímořských areálů v Chorvatsku zajištují moderní klimatizované autobusy. Autobusy jsou vybaveny klimatizací, dvěma monitory, toaletou, tmavými okny, bezpečnostními pásy, na území ČR WiFi připojením. V případě potřeby připojíme zdarma vlek na zavazadla.

O službách

V základní ceně poukazu je zahrnuta doprava na místo pobytu a zpět, ubytování, celodenní strava včetně pitného režimu. Příplatkové služby jsou výlety, Cestovní pojištění (úraz, odpovědnost, léčebné náklady včetně asistenčních služeb), Pojištění stornopoplatků (onemocnění či úraz účastníka před odjezdem), Pojištění COVID-19 (nemožnost vycestovat kvůli pandemii) a posílení týmu jakýmkoliv pracovníkem (delegát, zdravotník, denní/noční dozor).

ŠKOLY V PŘÍRODĚ V CHORVATSKU, POLYNESIA

Cenové informace

Cenu školy v přírodě nelze stanovit obecně. Její vyčíslení je odvislé od mnoha faktorů, které jsou pro nás dopředu neznámé. Pokud nám však sdělíte své požadavky, svoji představu o průběhu školy v přírodě, tak cenu již sestavit dokážeme. Proto neváhejte a kontaktujte nás. Nejrychlejší volbou je zaslání níže uvedené nezávazné poptávky.

Orientační cena za osobu při pobytu v délce 5-7 dní (ubytování, strava, doprava, pojištění): 8.000 až 10.000 Kč.

Nezávazná poptávka
Pojďme na to 🙂

Na základě nezávazné poptávky Vám vypracujeme nabídku, která bude obsahovat požadované služby ve vámi zvoleném rozsahu. V nabídce tak bude zohledněna délka pobytu, typ stravy, velikost autobusu, cestovní pojištění, výlety a případné další služby.

Pokud jste nedohledali všechny potřebné informace nebo Vás třeba zajímá jaké bude počasí ;-), pište, volejte, jsme tu pro vás.