ŠKOLNÍ POBYTY – ŠPANĚLSKO

Školy v přírodě Španělsko
Popis Výlety Foto
Popis ŠvP, Místní výlety, Fotografie okolí

ŠKOLY V PŘÍRODĚ ŠPANĚLSKO, OROPESA

Základní informace

Typ rekreace: Letní zahraniční školy v přírodě – Španělsko, Oropesa del Mar
Sezóna: 15. květen – 15. říjen (volitelný termín, volitelná délka)
Velikost skupiny: 25–80 osob
Místo konání: Apartmánový dům 150 m od pláže oceněné Modrou vlajkou, letovisko Oropesa Del Mar na pobřeží Costa del Azahar, restaurace, obchod, Wifi
Ubytování: Apartmány pro 4-6 osob s dvoulůžkovými pokoji, sociálním zařízením, kuchyní, terasou/balkonem
Strava: Plná penze včetně nápojů v hotelové restauraci, mezinárodní kuchyně
Doprava: Moderní klimatizovaný autobus
Bonus pro doprovod: Každý člen doprovodu (pedagog, rodič) dostává od naší kanceláře poukaz zdarma (ubytování, strava, doprava, cestovní pojištění), výlet zdarma a odměnu 500 Kč za každý den víkendu (např. pro 10denní pobyt od pátku do neděle se jedná o částku 2000 Kč)

Výlety: Výběr ze široké nabídky (vždy s doprovodem delegáta)
Pojištění: Cestovní pojištění, Pojištění stornopoplatků, Pojištění COVID-19
Další služby: V případě potřeby zajistíme posílení týmu jakýmkoliv pracovníkem (zdravotník, denní dozor, noční dozor)

ŠKOLY V PŘÍRODĚ ŠPANĚLSKO, OROPESA

Rychlé informace

Slovo úvodem

Společnost Sindibád s dlouholetou tradicí v oblasti pořádání dětské rekreace nabízí pobytové zájezdy pro školy a školky v přírodě v osvědčené lokalitě Oropesa Del Mar. Ubytování je zajištěno v apartmánovém domě 150 metrů od pláže. Místo pobytu je vybaveno sportovišti (plážový volejbal a fotbal, jóga), půjčovnou sportovních potřeb (vodní šlapadla, vodní skútry, mořské kajaky, horská kola), stánky s občerstvením, restaurací. Celodenní strava formou bufetu mezinárodní kuchyně probíhá v hotelu, s vybraným nápojem v ceně. Dopravu zajišťuje komfortní autobusy partnerských dopravců. O hladký průběh školy v přírodě se stará český delegát, který je taktéž k dispozici po celou dobu pobytu a to včetně výletů.

Výlety za zábavou i poznáním

Připravili jsme několik různorodých výletů. Na stránce výletů si tak může každá škola v přírodě vybrat ty, které jí vyhovují. Na výlety skupina vyjíždí autobusem pod organizací našeho delegáta. Řidiči i delegáti jsou zvyklí pracovat s dětskými kolektivy, jsou zkušení, vstřícní a trpěliví. Pedagogický či jiný doprovod skupiny z řad dospělých má od nás výlet zdarma.

Školy v přírodě Španělsko stručně a jasně

 • Ubytování
  • letovisko Oropesa Del Mar na pobřeží Costa del Azahar
  • apartmány pro 4-6 osob s dvoulůžkovými pokoji a sociálním zařízením
  • pláž oceněná Modrou vlajkou jen 150 m od apartmánu
  • dlouhé písečné pláže i členité skalnaté pobřeží
  • množství sportovních i kulturních aktivit
  • pobřežní cyklostezka s možností zapůjčení kol
  • živoucí městečko s historickým středem a přímořskou promenádou
  • v místě pobytu český delegát
  • atraktivní výlety v dostupné vzdálenosti od letoviska
 • Strava
  • formou bufetu v nedalekém hotelu
  • snídaně, oběd, večeře s vybraným nápojem v ceně
  • mezinárodní kuchyně ve středomořském stylu
 • Doprava
  • moderní klimatizovaný autobus k dispozici jen pro daný zájezd (bez cizích cestujících)
  • trpěliví řidiči se zkušenostmi s dětskými kolektivy
  • cesta trvá přibližně 22–24 hodin

ŠKOLY V PŘÍRODĚ ŠPANĚLSKO, OROPESA

Podrobné informace

O ubytování

Apartmánový dům se nachází 150 m od pláže. Apartmány pro 4-6 osob s dvoulůžkovými pokoji, sociálním zařízením, kuchyní, terasou/balkonem.
Stravování v režimu plné penze jsme zajistili formou bufetu v klimatizované hotelové restauraci poblíž pláže La Concha. V ceně stravování je zahrnutý jeden nápoj (0,2-0,3 dcl balená voda, plechovky limo, pivo, sklenička vína).

O místě pobytu

Město Oropesa del Mar se nachází ve valencijské oblasti v provincii Castellón de la Plana asi 250 km jižně od Barcelony a 90 km severně od hlavního města autonomní oblasti Valencie. Oropesa del Mar je typické středomořské městečko, jehož lákadla poznáme během svého pobytu: teplé a čisté moře, několik mělkých, příjemných pláží s jemným pískem a malými zátokami, strmé útesy, výborné klimatické podmínky zaručující slunečné počasí téměř po celý rok, moderní turistickou infrastrukturu, sportovní přístav, malebné jádro starého města, čilý noční život či mnoho sportovních a kulturních událostí.

Oropeské pobřeží nabízí celkem 7 pláží, všechny s certifikací AENOR ISO 14001 a Qualitur. Čtyři písčité se mohou pochlubit tzv. Modrou vlajkou – La Concha, Morro de Gos, Les Amplàries a Les Platgetes de Bellver a pláž La Concha dokonce španělskou certifikací Q de Calidad. Všechna tato prestižní ocenění garantují turistům vynikající infrastrukturu, kvalitu vody, přístupnost, bezpečnost a nabízený servis. Oropeský sportovní přístav, který se jako jediný v castellónské provincii může pochlubit taktéž Modrou vlajkou, organizuje v letních měsících výletní plavby okolo oropeských pláží a výlety k nedalekým ostrovům Islas Columbretes.

O dopravě

Dopravu do Španělska zajištují moderní klimatizované autobusy. Autobusy jsou vybaveny klimatizací, dvěma monitory, toaletou, tmavými okny, bezpečnostními pásy, na území ČR WiFi připojením. V případě potřeby připojíme zdarma vlek na zavazadla.

O službách

V základní ceně poukazu je zahrnuta doprava na místo pobytu a zpět, ubytování, celodenní strava včetně pitného režimu a přítomnost delegáta po celou dobu pobytu. Příplatkové služby jsou výlety, Cestovní pojištění (úraz, odpovědnost, léčebné náklady včetně asistenčních služeb), Pojištění stornopoplatků (onemocnění či úraz účastníka před odjezdem), Pojištění COVID-19 (nemožnost vycestovat kvůli pandemii) a posílení týmu jakýmkoliv pracovníkem (zdravotník, denní/noční dozor).

ŠKOLY V PŘÍRODĚ ŠPANĚLSKO, OROPESA

Cenové informace

Cenu školy v přírodě nelze stanovit obecně. Její vyčíslení je odvislé od mnoha faktorů, které jsou pro nás dopředu neznámé. Pokud nám však sdělíte své požadavky, svoji představu o průběhu školy v přírodě, tak cenu již sestavit dokážeme. Proto neváhejte a kontaktujte nás. Nejrychlejší volbou je zaslání níže uvedené nezávazné poptávky.

Orientační cena za osobu při pobytu v délce 5-7 dní (ubytování, strava, doprava, pojištění): 11.000 až 13.000 Kč.

Nezávazná poptávka
Pojďme na to 🙂

Na základě nezávazné poptávky Vám vypracujeme nabídku, která bude obsahovat požadované služby ve vámi zvoleném rozsahu. V nabídce tak bude zohledněna délka pobytu, typ stravy, velikost autobusu, cestovní pojištění, výlety a případné další služby.

Pokud jste nedohledali všechny potřebné informace nebo Vás třeba zajímá jaké bude počasí ;-), pište, volejte, jsme tu pro vás.