Nezávazná poptávka

Školní pobyty

Zde uvádíme několik obecných rad, jak můžete, díky vhodně zvoleným parametrům akce, výrazně ovlivnit cenu vaší ŠvP. Je nám jasné, že nelze vždy využít všechna níže uvedená doporučení. Nicméně, čím více se jim přiblížíte, tím lepší nabídku od nás obdržíte.

Doprava: Výrazným faktorem podílejícím se na cenotvorbě je doprava. Čím větší skupina osob, tím je doprava v přepočtu na jednu osobu levnější. Použití menšího autobusu pro menší skupinu osob je možné, ale vždy vyjde v přepočtu na osobu dráž, než když se vypraví více osob autobusem větším. Důvodem je skutečnost, že většina nákladů na dopravu je fixní.

Ubytování: Každá destinace má nějakým způsobem dané ubytovací možnosti, především co se týče počtu osob na apartmánech. Nejefektivnější tedy je, pokud počet osob ve skupině odpovídá násobku počtu lůžek na apartmánech. Tedy například pokud je kapacita apartmánů 5 osob, tak ideální je, aby skupina čítala násobky pěti. V této souvislosti je dobré promyslet, jak si představujete ubytování pedagogického a dalšího doprovodu z řad dospělých. Zda budou s dětmi sdílet stejné apartmány, či zda pro ně máme objednat ubytování vlastní.

Termín: Pokud si váš termín pobytu můžete přizpůsobit již před váni objednaným termínům jiných skupin, tak výrazně ušetříte na dopravě, konkrétně 25-50%. Důvodem je, že se o autobusovou dopravu podělíte se skupinou pobývající v destinaci před vámi, po vás, případně s oběma.

Noční přesun do zahraničních destinací: Noční přejezd z ČR do zahraniční je výhodný hned z několika důvodů. Vzhledem k nočním hodinám jsou komunikace, tunely a státní hranice volnější než přes den. Pro cestující je přesun zdánlivě rychlejší, neboť většinu času prospí. A v neposlední řadě si prodloužíte pobyt v podstatě o den. Další den získáte nočním přesunem po cestě zpět. Navýšení ceny dopravy nočními přesuny je opravdu minimální, cca 3%.

Sezóna v zahraničí: Obecně platí, že nejdražší ubytování je uprostřed letních prázdnin. Směrem k začátku a ke konci prázdnin se ubytování zlevňuje. Výrazně levnější je před a po letních prázdninách. Zároveň platí, že čím je termín vzdálenější od prázdnin, tím je levnější. Nicméně s ohledem na počasí doporučujeme vybírat termíny těsně před/po prázdninách.

Šifrované spojení

Formulář

Zabezpečená stránka. Chráníme vaše soukromí. Veškeré údaje z tohoto formuláře jsou do kanceláře přenášeny šifrovaně.

Vyplňte osobní údaje

Příjmení *
Jméno *
Email *
Telefon *

Zadejte parametry ŠvP

Sezóna *
Místo konání *
Lokalita *
Ubytovací zařízení *
Lokalita *
Ubytovací zařízení *
Lokalita *
Ubytovací zařízení *
Ubytovací zařízení *
Lokalita *
Ubytovací zařízení *
Ubytovací zařízení *
Ubytovací zařízení *
Ubytovací zařízení *
Počet dětí *
Počet dospělých *
Věk dětí *
Počet nocí *
Datum odjezdu *
Čas odjezdu *
Datum příjezdu *
Čas prijezdu *
Město odjezdu *
Strava *
Strava *
Strava *
Strava *
Strava *
Strava *
Strava *
Strava *
Strava *
Strava *

Zde nám můžete upřesnit svoji představu

O úspěšném odeslání budete informováni přímo na této stránce. Vyčkejte tedy několik vteřin a nezavírejte okno internetového prohlížeče. Potvrzení se neobjeví (formulář se neodešle), pokud jste zapomněli vyplnit některý z povinných údajů. V takovém případě doplňte chybějící údaj (nevyplněná pole jsou červeně označená) a znovu odešlete.