ŠKOLNÍ POBYTY – BESKYDY

Školy v přírodě Beskydy
Popis Výlety Foto☀❄
Popis ŠvP, Místní výlety, Fotografie okolí

ŠKOLY V PŘÍRODĚ BESKYDY

Základní informace

Typ rekreace: Školy v přírodě Beskydy
Sezóna: Duben – červen, září – říjen (volitelný termín, volitelná délka)
Velikost skupiny: 15–41 osob
Místo konání: CHKO Beskydy nedaleko přehrady Horní Bečva
Ubytování: Hotel Mesit nabízí útulné ubytování s bazénem a wellness službami, 2–6 lůžkové pokoje se sociálním zařízením a LCD TV, šipky, ping-pong, Xbox 360, společenská místnost pro výuku a hry, bezplatná Wifi v celém hotelu
Strava: 4–5× denně dle věku účastníků v hotelové restauraci s obsluhou, celodenní pitný režim
Doprava: Moderní klimatizovaný autobus
Bonus pro doprovod: Každý člen doprovodu (pedagog, rodič) dostává od naší kanceláře poukaz zdarma (ubytování, strava, doprava, cestovní pojištění), výlet zdarma a odměnu 500 Kč za každý den víkendu (např. pro 10denní pobyt od pátku do neděle se jedná o částku 2 000 Kč)

Výlety: Výběr ze široké nabídky
Pojištění: Cestovní pojištění, Pojištění stornopoplatků, Pojištění COVID-19
Další služby: V případě potřeby zajistíme posílení týmu jakýmkoliv pracovníkem (delegát, zdravotník, denní dozor, noční dozor)

ŠKOLY V PŘÍRODĚ BESKYDY

Rychlé informace

Slovo úvodem

Společnost Sindibád s dlouholetou tradicí v oblasti pořádání dětské rekreace nabízí pobytové zájezdy pro školy a školky v přírodě v osvědčených lokalitách. Ubytování je zajištěné ve stylovém horském hotelu Mesit*** uprostřed poklidné beskydské přírody. Celodenní strava formou české kuchyně probíhá přímo v hotelové restauraci a je přizpůsobena věku dětí. Dopravu zajišťují moderní autobusy.

Výlety za zábavou i poznáním

Beskydy jsou přímo stvořené k poznávání, připravili jsme nabídku několika atraktivních výletů, které zabaví malé i větší školáky. Na stránce výletů si tak může každá škola v přírodě vybrat ty, které jí vyhovují. Pedagogický či jiný doprovod skupiny z řad dospělých má od nás výlet zdarma.

Školy v přírodě Beskydy stručně a jasně

 • Ubytování
  • poklidná lokalita uprostřed beskydské přírody
  • stylový hotel*** s vlastní recepcí a restaurací
  • 2–6 lůžkové pokoje se sociálním zařízením a LCD TV
  • vyhřívaný vnitřní bazén se saunou a whirpoolem
  • šipky, ping-pong, Xbox 360 a Kinect
  • společenská místnost pro výuku a hry
  • u hotelu prolézačky, pískoviště a prostor pro hry
  • antukové hřiště pro nohejbal a volejbal
  • ohniště s možností opékání
  • bezplatná Wifi v celém hotelu
 • Strava
  • plná penze v hotelové restauraci s obsluhou
  • jídlo 4–5× denně dle věku účastníků
  • snídaně formou rautu
  • celodenní pitný režim
 • Doprava
  • moderní klimatizovaný autobus/minibus
  • autobus k dispozici jen pro daný zájezd (bez cizích cestujících)
  • cesta z Prahy trvá zhruba 4,5 hodiny, z Brna o 2 hodiny méně
  • trpěliví řidiči se zkušenostmi s dětskými kolektivy

ŠKOLY V PŘÍRODĚ BESKYDY

Podrobné informace

O ubytování

Ubytování je zajištěné ve tříhvězdičkovém podhorském hotelu Mesit uprostřed poklidné beskydské přírody. Jen pár stovek metrů od hotelu se nachází vodní nádrž Horní Bečva a v blízkém okolí také řada menších sjezdovek i větších lyžařských areálů. Hotelové pokoje mají vlastní sociální zařízení a jsou vybavené lednicí a LCD televizorem. Přímo v hotelu lze využít tělocvičnu a vnitřní vyhřívaný bazén se saunou a whirpoolem. K dispozici je také učebna s projekční technikou, se šipkami, ping-pongem a herními konzolemi. V bezprostředním okolí hotelu jsou prostory pro sportovní vyžití dětí (prolézačky, antukové hřiště, pískoviště) a ohniště s možností večerního opékání. Připojení k bezplatné Wifi je zajištěno v celém hotelu, za příplatek je možné zahrát si biliard nebo stolní fotbálek. Veškeré stravování probíhá v hotelové restauraci s obsluhou.  Z hotelu je krásný výhled na okolní kopce, louky a lesy.  

O místě pobytu

Chráněná krajinná oblast Beskydy je tím pravým místem, kde lišky dávají dobrou noc a kde se daleko od rušivého městského osvětlení můžete na vlastní oči podívat do vzdálených hlubin vesmíru. Moravskoslezské Beskydy jsou součástí horského pásma Karpat a jako největší chráněná krajinná oblast ČR byly vyhlášené v roce 1973. Pramení zde Vsetínská a Rožnovská Bečva, díky výraznému vlivu kontinentálního podnebí má pohoří zcela odlišný ráz od jiných českých hor.  Na území Beskyd se nachází desítky menší přírodních rezervací a památek, k nejoblíbenějším turistickým cílům patří Lysá Hora (1324 m n. m.), Radhošť nebo Radegast. Známé jsou lyžařské areály jako Karolinka, Pustevny nebo Solisko.    

Svahy jsou poměrně strmé, a tak se v údolích horských říček tvoří malé vodopády a peřeje. Blízko Pusteven jsou v rašeliništi dvě malá jezírka. Na vrcholku Lysé hory je přírodní rezervace (kosodřevina, jedlobukové lesy). Na svazích Radhoště jsou dvě přírodní rezervace (jedlobukový prales).
V Beskydech je bohaté zastoupení středoevropské flory a fauny:

O dopravě

Dopravu do Beskyd zajištují moderní klimatizované autobusy. Autobusy jsou vybavené klimatizací, dvěma monitory, toaletou, tmavými okny, bezpečnostními pásy, na území ČR WiFi připojením. V případě potřeby připojíme zdarma vlek na zavazadla.

O službách

V základní ceně poukazu je zahrnuta doprava na místo pobytu a zpět, ubytování, celodenní strava včetně pitného režimu. Příplatkové služby jsou výlety, Cestovní pojištění (úraz, odpovědnost za škody), Pojištění stornopoplatků (onemocnění či úraz účastníka před odjezdem), Pojištění COVID-19 (nemožnost vycestovat kvůli pandemii) a posílení týmu jakýmkoliv pracovníkem (delegát, zdravotník, denní/noční dozor).

ŠKOLY V PŘÍRODĚ BESKYDY

Cenové informace

Cenu školy v přírodě nelze stanovit obecně. Její vyčíslení je odvislé od mnoha faktorů, které jsou pro nás dopředu neznámé. Pokud nám však sdělíte své požadavky, svoji představu o průběhu školy v přírodě, tak cenu již sestavit dokážeme. Proto neváhejte a kontaktujte nás. Nejrychlejší volbou je zaslání níže uvedené nezávazné poptávky.

Nezávazná poptávka
Pojďme na to 🙂

Na základě nezávazné poptávky Vám vypracujeme nabídku, která bude obsahovat požadované služby ve vámi zvoleném rozsahu. V nabídce tak bude zohledněna délka pobytu, typ stravy, velikost autobusu, cestovní pojištění, výlety a případné další služby.

Pokud jste nedohledali všechny potřebné informace nebo Vás třeba zajímá jaké bude počasí ;-), pište, volejte, jsme tu pro vás.