ŠKOLNÍ POBYTY – ČESKÝ RÁJ

Školní pobyty Český ráj
Popis Výlety Foto
Popis ŠvP, Místní výlety, Fotografie okolí

ŠKOLNÍ POBYTY ČESKÝ RÁJ

Základní informace

Typ rekreace: Školní pobyty Český ráj
Sezóna: 15. květen – 15. říjen (volitelný termín, volitelná délka)
Velikost skupiny: 15–41 osob
Místo konání: Jičínsko, atraktivní lokalita v oblasti Českého ráje na dohled od Prachovských skal
Ubytování: Hotel*** Prostřední mlýn s recepcí a vlastní restaurací, 3–4 lůžkové pokoje se sociálním zařízením a TV, společenská místnost, bezplatná Wifi, venkovní bazén, víceúčelové hřiště, herna s kulečníkem, šipkami a stolním tenisem
Strava: 4–5× denně dle věku účastníků v hotelové restauraci, celodenní pitný režim
Doprava: Moderní klimatizovaný autobus
Bonus pro doprovod: Každý člen doprovodu (pedagog, rodič) dostává od naší kanceláře poukaz zdarma (ubytování, strava, doprava, cestovní pojištění), výlet zdarma a odměnu 500 Kč za každý den víkendu (např. pro 10denní pobyt od pátku do neděle se jedná o částku 2 000 Kč)

Výlety: Výběr ze široké nabídky
Pojištění: Cestovní pojištění, Pojištění stornopoplatků, Pojištění COVID-19
Další služby: V případě potřeby zajistíme posílení týmu jakýmkoliv pracovníkem (delegát, zdravotník, denní dozor, noční dozor)

ŠKOLNÍ POBYTY ČESKÝ RÁJ

Fotogalerie

ŠKOLNÍ POBYTY ČESKÝ RÁJ

Cenové informace

Cenu školy v přírodě nelze stanovit obecně. Její vyčíslení je odvislé od mnoha faktorů, které jsou pro nás dopředu neznámé. Pokud nám však sdělíte své požadavky, svoji představu o průběhu školy v přírodě, tak cenu již sestavit dokážeme. Proto neváhejte a kontaktujte nás. Nejrychlejší volbou je zaslání níže uvedené nezávazné poptávky.

Nezávazná poptávka
Pojďme na to 🙂

Na základě nezávazné poptávky Vám vypracujeme nabídku, která bude obsahovat požadované služby ve vámi zvoleném rozsahu. V nabídce tak bude zohledněna délka pobytu, typ stravy, velikost autobusu, cestovní pojištění, výlety a případné další služby.

Pokud jste nedohledali všechny potřebné informace nebo Vás třeba zajímá jaké bude počasí ;-), pište, volejte, jsme tu pro vás.