ŠKOLNÍ POBYTY – ORLICKÁ PŘEHRADA

Školní pobyty Orlík
Popis Výlety Foto
Popis ŠvP, Místní výlety, Fotografie okolí

ŠKOLNÍ POBYTY ORLÍK

Základní informace

Typ rekreace: Školní pobyty Orlík
Sezóna: Duben – červen, září – říjen (volitelný termín, volitelná délka)
Velikost skupiny: 15–41 osob
Místo konání: Orlická přehrada, oblíbená lokalita na Vltavě nedaleko zámku Orlík
Ubytování: Rekreační areál Marina Orlík s možností ubytování v bungalovech, apartmánech nebo stylové chatě, vlastní restaurace, 4 lůžkové pokoje, společenská místnost, bezplatná Wifi v celém areálu, venkovní bazén, hřiště, dětský koutek, tenisový kurt, kulečník, ping-pong
Strava: 3–5× denně dle věku účastníků v restauraci v hlavní budově, celodenní pitný režim
Doprava: Moderní klimatizovaný autobus
Bonus pro doprovod: Každý člen doprovodu (pedagog, rodič) dostává od naší kanceláře poukaz zdarma (ubytování, strava, doprava, cestovní pojištění), výlet zdarma a odměnu 500 Kč za každý den víkendu (např. pro 10denní pobyt od pátku do neděle se jedná o částku 2 000 Kč)

Výlety: Výběr ze široké nabídky
Pojištění: Cestovní pojištění, Pojištění stornopoplatků, Pojištění COVID-19
Další služby: V případě potřeby zajistíme posílení týmu jakýmkoliv pracovníkem (delegát, zdravotník, denní dozor, noční dozor)

ŠKOLNÍ POBYTY ORLÍK

Fotogalerie

ŠKOLNÍ POBYTY ORLÍK

Cenové informace

Cenu školy v přírodě nelze stanovit obecně. Její vyčíslení je odvislé od mnoha faktorů, které jsou pro nás dopředu neznámé. Pokud nám však sdělíte své požadavky, svoji představu o průběhu školy v přírodě, tak cenu již sestavit dokážeme. Proto neváhejte a kontaktujte nás. Nejrychlejší volbou je zaslání níže uvedené nezávazné poptávky.

Nezávazná poptávka
Pojďme na to 🙂

Na základě nezávazné poptávky Vám vypracujeme nabídku, která bude obsahovat požadované služby ve vámi zvoleném rozsahu. V nabídce tak bude zohledněna délka pobytu, typ stravy, velikost autobusu, cestovní pojištění, výlety a případné další služby.

Pokud jste nedohledali všechny potřebné informace nebo Vás třeba zajímá jaké bude počasí ;-), pište, volejte, jsme tu pro vás.