ŠKOLNÍ POBYTY – ŠUMAVA

Školní pobyty Šumava
Popis Výlety Foto☀❄
Popis ŠvP, Místní výlety, Fotografie okolí

ŠKOLNÍ POBYTY ŠUMAVA

Základní informace

Typ rekreace: Školní pobyty Šumava
Sezóna: Celoročně  (volitelný termín, volitelná délka)
Velikost skupiny: 15–41 osob
Místo konání: Klidná lokalita v podhůří Šumavy pod horou Javorník
Ubytování: Hotelový*** komplex „Krásná vyhlídka“, 2–5 lůžkové pokoje ve vysokém standardu s vlastním sociálním zařízením, společenská místnost s TV, bezplatná Wifi, víceúčelový sál se stolním tenisem, fotbalové hřiště, ohniště a terasa s výhledem do Šumavské krajiny
Strava: 4–5× denně dle věku účastníků, celodenní pitný režim, tradiční česká kuchyně v hotelové restauraci, snídaně formou bufetu
Doprava: Moderní klimatizovaný autobus
Bonus pro doprovod: Každý člen doprovodu (pedagog, rodič) dostává od naší kanceláře poukaz zdarma (ubytování, strava, doprava, cestovní pojištění), výlet zdarma a odměnu 500 Kč za každý den víkendu (např. pro 10denní pobyt od pátku do neděle se jedná o částku 2 000 Kč)

Výlety: Výběr ze široké nabídky
Pojištění: Cestovní pojištění, Pojištění stornopoplatků, Pojištění COVID-19
Další služby: V případě potřeby zajistíme posílení týmu jakýmkoliv pracovníkem (delegát, zdravotník, denní dozor, noční dozor)

ŠKOLNÍ POBYTY ŠUMAVA

Fotogalerie

ŠKOLNÍ POBYTY ŠUMAVA

Cenové informace

Cenu školy v přírodě nelze stanovit obecně. Její vyčíslení je odvislé od mnoha faktorů, které jsou pro nás dopředu neznámé. Pokud nám však sdělíte své požadavky, svoji představu o průběhu školy v přírodě, tak cenu již sestavit dokážeme. Proto neváhejte a kontaktujte nás. Nejrychlejší volbou je zaslání níže uvedené nezávazné poptávky.

Nezávazná poptávka
Pojďme na to 🙂

Na základě nezávazné poptávky Vám vypracujeme nabídku, která bude obsahovat požadované služby ve vámi zvoleném rozsahu. V nabídce tak bude zohledněna délka pobytu, typ stravy, velikost autobusu, cestovní pojištění, výlety a případné další služby.

Pokud jste nedohledali všechny potřebné informace nebo Vás třeba zajímá jaké bude počasí ;-), pište, volejte, jsme tu pro vás.