ŠKOLNÍ POBYTY – SLOVENSKO

Školní kurzy Slovensko
Popis Výlety Foto/ Popis Výlety Foto
Popis ŠvP, Místní výlety, Fotografie okolí

ŠKOLNÍ KURZY SLOVENSKO, TATRY

Základní informace

Typ rekreace: Školní kurzy – Slovensko, Západní Tatry – Roháče
Sezóna: Celoročně (volitelný termín, volitelná délka)
Velikost skupiny: 15–41 osob
Místo konání: Slovensko, Západní Tatry – Roháče, obec Habovka
Ubytování: Penzion DANIELA na okraji obce, 2-5 lůžkové pokoje se sociálním zařízením, společenská a jídelní místnost s TV, kuchyňský kout s lednicí, bezplatná Wifi v celém penzionu
Strava: 4-5× denně dle věku účastníků, celodenní pitný režim, česká kuchyně přímo v penzionu, oběd formou balíčku na sjezdovce
Doprava: Moderní klimatizovaný autobus
Bonus pro doprovod: Každý člen doprovodu (pedagog, rodič) dostává od naší kanceláře poukaz zdarma (ubytování, strava, doprava, cestovní pojištění), výlet zdarma a odměnu 500 Kč za každý den víkendu (např. pro 10denní pobyt od pátku do neděle se jedná o částku 2000 Kč)

Výlety: Výběr ze široké nabídky
Pojištění: Cestovní pojištění, Pojištění stornopoplatků, Pojištění COVID-19
Další služby: V případě potřeby zajistíme posílení týmu jakýmkoliv pracovníkem (delegát, zdravotník, denní dozor, noční dozor)

ŠKOLNÍ KURZY SLOVENSKO, TATRY

Fotogalerie

ŠKOLNÍ KURZY SLOVENSKO, TATRY

Cenové informace

Cenu školy v přírodě nelze stanovit obecně. Její vyčíslení je odvislé od mnoha faktorů, které jsou pro nás dopředu neznámé. Pokud nám však sdělíte své požadavky, svoji představu o průběhu školy v přírodě, tak cenu již sestavit dokážeme. Proto neváhejte a kontaktujte nás. Nejrychlejší volbou je zaslání níže uvedené nezávazné poptávky.

Orientační cena za osobu při pobytu v délce 5-7 dní (ubytování, strava, doprava, pojištění): 5.000 až 7.000 Kč.

Nezávazná poptávka
Pojďme na to 🙂

Na základě nezávazné poptávky Vám vypracujeme nabídku, která bude obsahovat požadované služby ve vámi zvoleném rozsahu. V nabídce tak bude zohledněna délka pobytu, typ stravy, velikost autobusu, cestovní pojištění, výlety a případné další služby.

Pokud jste nedohledali všechny potřebné informace nebo Vás třeba zajímá jaké bude počasí ;-), pište, volejte, jsme tu pro vás.